https://elakiri.com/threads/%E0%B7%84%E0%B7%8F%E0%B6%B8%E0%B7%94%E0%B6%AF%E0%B7%94%E0%B6%BB%E0%B7%94%E0%B7%80%E0%B7%9C-%E0%B6%B4%E0%B7%94%E0%B6%9A-%E0%B6%B8%E0%B7%92%E0%B6%BB%E0%B7%92%E0%B6%9A%E0%B6%BD%E0%B7%8F.2106259/page-2#post-28881224
දාහක් දීල යවමුද?